Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "QSUT"

Helmimi i nxënësve në Paskuqan, reagon QSUT

    Helmimi i nxënësve në Paskuqan, reagon QSUT

Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ka reaguar lidhur me lajmin e një dite më parë, atë të helmimit të disa nxënësve në Paskuqan. Në njoftimin e saj për mediat, QSUT

Lexo me Shume