Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "qofte"

Skandali ushqimor i qofteve në Tiranë, tregtari: Kam shok zv/drejtorin e AKU-t

    Skandali ushqimor i qofteve në Tiranë, tregtari: Kam shok zv/drejtorin e AKU-t

Një rast abuzimi me produktet ushqimore është regjistruar së fundmi në kryeqytet. Ka qenë emisioni investigativ “Fiks Fare” që ka zbuluar përbërjen e qofteve që shiten nëpër rrugët dhe marketet

Lexo me Shume