Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "qitese"

Aksidenti në Tiranë, trajnerja e Dhurata Priftit: Bashkëshorti s’më la të shoh videon

    Aksidenti në Tiranë, trajnerja e Dhurata Priftit: Bashkëshorti s’më la të shoh videon

Një ditë pas aksidentit të rëndë që i mori jetën shtetases 45-vjeçare Dhurata Prifti, nënë e dy fëmijëve, ka reaguar trajnerja e saj Diana Mata, duke qenë se viktima ishte

Lexo me Shume