Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Qipro"

Konfuzion për rrëmbyesin e avionit në Qipro, arrestohet një tjetër i dyshuar

    Konfuzion për rrëmbyesin e avionit në Qipro, arrestohet një tjetër i dyshuar

Për rrëmbimin e avionit egjiptian me 81 pasagjerë mëngjesin e sotëm ka konfuzion në mediat e huaja. Pasi avioni i rrëmbyer ka bërë ulje të detyruar në Qipro, është arrestuar

Lexo me Shume