Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Qeveria"

Reagon Nard Ndoka: Bie Meta, nga sot kemi qeverinë “Rama”

    Reagon Nard Ndoka: Bie Meta, nga sot kemi qeverinë “Rama”

Deklarata e kryeparlamentarit dhe njëherazit kreut të LSI-së, Ilir Meta, partisë që është pjesë e koalicionit qeveritar, ka shkaktuar reagime. Një ndër ata që kanë reaguar është edhe kryetari i

Lexo me Shume

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

“O diell të hëngsha mu***!” – Pse ‘u çmend’ Andi Bejtja?

Aventura e Kombëtares Shqiptare të futbollit ka mbajtur ‘pezull’ miliona shqiptarë brenda e jashtë vendit për ditë me radhë, edhe pse tashmë rrugëtimi u mbyll pas ndeshjes me Rumaninë. Komentet

Lexo me Shume