Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Qeni"

U përpoq ta ushqente, 4-vjeçarja kafshohet për vdekje nga qeni i saj i ri

    U përpoq ta ushqente, 4-vjeçarja kafshohet për vdekje nga qeni i saj i ri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Michigan, SHBA, ku 4-vjeçarja Kiyana McNeal ka humbur jetën si pasojë e plagëve të shkaktuara nga kafshimi i qenit të ri të familjes.

Lexo me Shume

(VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit

    (VIDEO) Dhunoi barbarisht qenin e të dashurës, 20 javë burg shqiptarit

Një shqiptar në Britaninë e Madhe është dënuar me 20 javë burg dhe 380 paund gjobë për shkak të dhunës së ushtruar ndaj qenit të së dashurës së tij. Besmir

Lexo me Shume