Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "qender tregtare"

Zjarri përfshin qendrën tregtare në Prizren, s’dihet shkaku

Zjarri përfshin qendrën tregtare në Prizren, s’dihet shkaku

Flakët e zjarrit kanë përfshirë mjedisin e qendrës tregtare në kryeqytetin Kosovar. Dëshmitarë nga vendngjarja kanë bërë me dije se zjarri ka rënë në “Super Viva”. Nuk dihet ende shkaku

Lexo me Shume