Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "qen"

Qeni hero përleshet me 4 kobra për të shpëtuar familjen kujdestare

    Qeni hero përleshet me 4 kobra për të shpëtuar familjen kujdestare

  Shprehjen se qeni është miku më i mirë i njeriut, askush nuk ka arritur ta rrëzojë deri sot. Në fshatin Sebekapur të provincës Gajapati, 400 km nga Bhubanesëar, në

Lexo me Shume

3 ushqimet që dëmtojnë shëndetin e qenve

    3 ushqimet që dëmtojnë shëndetin e qenve

Kujdesi për qentë është i rëndësishëm për njeriun që kujdeset për ta. Dhe ushqimi është një nga pjesët më të rëndësishme të këtij kujdesi, pasi me anë të këtij procesi

Lexo me Shume

Kur qeni tërheq më shumë vëmendje se ti

    Kur qeni tërheq më shumë vëmendje se ti

Ju pëlqen të dilni shëtitje në park dhe shoqëruesi juaj më i mirë është qeni? Ka shumë që e duan parkun dhe zgjedhin të kalojnë orë të ditës duke shëtitur

Lexo me Shume