Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "QELI"

Vetëvaret në qeli i dënuari për plagosje, e shpëtojnë policët

    Vetëvaret në qeli i dënuari për plagosje, e shpëtojnë policët

Një i dënuar për plagosje ka tentuar vetëvrasjen brenda ambienteve të qelisë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pasditen e së shtunës në  ambientet e Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. “Sokol

Lexo me Shume