Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Python"

(Video) E frikshme! Pitoni përtyp një antilopë të tërë

    (Video) E frikshme! Pitoni përtyp një antilopë të tërë

1 muaj më parë, njohësja e kafshëve të egra – Michelle Sole ka filmuar këto pamje të pabesueshme në “Marakele National Park” në Afrikën Jugore. E lajmëruar nga një sërë

Lexo me Shume