Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pyje"

Zjarr masiv në Kanada, evakuohen 60,000 persona

    Zjarr masiv në Kanada, evakuohen 60,000 persona

Zjarri masiv ka përfshirë pyjet në afërsi të qytetit Fort McMurray në Kanada, i cili është përhapur duke kërcënuar dhe zonat e banuara. Një numër i madh shtëpish janë shkatërruar

Lexo me Shume