Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "puthje"

Fuqia e prekjes në të gjitha format e saj. Ndiqini këto rituale

    Fuqia e prekjes në të gjitha format e saj. Ndiqini këto rituale

Shkencëtarët sugjerojnë disa rituale që secili prej nesh duhet t’i ndjekë nëse do të jetë i lumtur. Vlerësoni fuqinë e prekjes. Nga studimet e kryera rezulton një e vërtetë e

Lexo me Shume

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

Orlando Bloom tradhton Katy Perry-n me këtë këngëtare?

  Selena Gomez ka treguar se është gjithmonë në kërkim të eksperiencave të reja. Mbrëmjen e së shtunës ajo është fotografuar nga TMZ në zonën VIP të një club-i nate

Lexo me Shume

Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

    Arian Çani për Genta Ismailin: S’më ka pëlqyer kurrë ajo femër!

I ftuar në emisionin “Elite Zone”, moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, deklaroi se kurrë nuk do e puthte këngëtaren Genta Ismaili. I pyetur nga moderatorja nëse “Genta

Lexo me Shume