Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pushime"

Me pushime… vetëm!

    Me pushime… vetëm!

Jo unë, unë do të nisem për pushime, por do të jem edhe me nja 5 njerëz të tjerë me vete. Ata që më kanë “friend” në Facebook do të

Lexo me Shume

Lori Hoxha: Asnjë si ajo

Lori Hoxha: Asnjë si ajo

Gjatë qëndrimit të saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku është duke pushuar, Lori Hoxha ka ndjekur së fundmi edhe koncertin e Adele. “No one like her” shkruan ajo

Lexo me Shume

Edi Rama: Mirupafshim Jon!

Edi Rama: Mirupafshim Jon!

Duket se pushimeve verore të kryeministrit Edi Rama u ka ardhur fundi. Ai ka postuar një foto pak minuta më parë në Facebook ku së bashku me bashkëshorten dhe Zahon

Lexo me Shume

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

14 vendet ku mund të udhëtoni vetëm e të sigurt

  Pushimet po duken (më në fund) në horizont dhe ju po vrisni mendjen me kë do të shkoni? Epo, tashmë nuk ka nevojë të lodheni duke menduar për të gjetur

Lexo me Shume

5 rregulla që duhet të ndiqni për të shkrepur foto të papara gjatë pushimeve

5 rregulla që duhet të ndiqni për të shkrepur foto të papara gjatë pushimeve

Tanimë që aparatet celulare janë pjesë shumë e rëndësishme e të përditshmes tonë, nuk është më as e nevojshme që të merrni aparate profesionale apo të mëdhenj në përmasa sepse

Lexo me Shume

Keni fëmijë adoleshentë? Ja si të planifikoni pushimet me ta…

Keni fëmijë adoleshentë? Ja si të planifikoni pushimet me ta…

  Vera 2016 po troket dhe bashkë me të edhe pushimet. Për të gjithë prindërit e adoleshentëve ka një shqetësim të vetëm: Me kë do të shkojë fëmija im në

Lexo me Shume

Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

    Vendi ku Lori kthehet gjithmonë

  Lori Hoxha preferon që këto ditë pranvere t’i kalojë në një nga plazhet më të bukura në botë. Mesa duket nga fotot,pranvera për Lorin ka nisur nën rrezet e

Lexo me Shume