Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "punonjes"

Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

    Grabitja në Rinas. Sot seanca ndaj pesë punonjësve të akuzuar, tërhiqet gjyqtarja

Ditën e sotme do të jepej masa e sigurisë për pesë punonjësit e Rinasit, të arrestuar për grabitjen e shënuar në aeroport pak ditë më parë. Por mësohet se gjyqtarja

Lexo me Shume

Durrës, arrestohet zyrtari i Burgut të Fierit, shkaktoi aksident dhe refuzoi testin e alkoolit

    Durrës, arrestohet zyrtari i Burgut të Fierit, shkaktoi aksident dhe refuzoi testin e alkoolit

Policia e Durrësit ka vënë në pranga një zyrtar të burgut të Fierit, i cili shkaktoi aksident  dhe më pas kundërshtoi të bënte testin e alkoolit. Aksidenti u shënua më

Lexo me Shume

Vetëvritet 25-vjeçari, punonjës i “Apple”

    Vetëvritet 25-vjeçari, punonjës i “Apple”

Një punonjës i kompanisë Apple në Kaliforni, ka kryer vetëvrasje. 25 vjeçari është gjendur i pajetë në selinë në Kupertino, Kaliforni, të kompanisë telefonike.  Sipas zyrës së shërbimit mjeko-ligjor, Edward

Lexo me Shume

5 sekrete për të bindur shefin se ju duhet një rritje rroge

    5 sekrete për të bindur shefin se ju duhet një rritje rroge

Jeni duke punuar shumë? Jo, prisni, ndoshta po punoni më tepër dhe me orar të zgjatur? Keni menduar se keni nënshkruar një kontratë me orar fiks, e cila nuk kërkonte

Lexo me Shume