Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Punime"

Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

    Punime në rrjet, ja zonat pa energji sot në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë me dije zonat ku do të mungojë energjia elektrike për shkak të disa punimeve që po bëhen në rrjet. Konkretisht, OSHEE njofton

Lexo me Shume

(FOTO) Projekti për sheshin “Skënderbej”, Rama për Bashën: E la heroin si polic trafiku

    (FOTO) Projekti për sheshin “Skënderbej”, Rama për Bashën: E la heroin si polic trafiku

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, mori pjesë sot në prezantimin e projektit për sheshin “Skënderbej”. Teksa kujtoi kohën kur vetë ishte kryebashkiaku i Tiranës, ai bëri një prezantim për projektin

Lexo me Shume

Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

    Ndërpritet furnizimi me ujë në Yzberisht, UKT: Punime për linjën e re

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm në Yzberisht nga sot pas mesnatës deri në orën 14:00 të ditës së nesërme.

Lexo me Shume