Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Punesimi"

Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

    Punësimi në administratën publike, Rama: E pamundur të futesh pa konkurs. Klosi: Këtë verë, 2,000 vende të reja pune

Në prezantimin e projektit të qeverisë, që synon punësimin e të rinjve në administratën publike, kryeministri Edi Rama tha se kjo është një mundësi e mirë për të gjithë ata

Lexo me Shume

Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

    Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

Bizneset dhe individët që duan të përfitojnë nga rogrami për Nxitjen e Punësimit kanë afat deri më 8 prill për të aplikuar. Burime zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit bëjnë

Lexo me Shume