Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Puke"

Shpërthim në HEC-in e Gjegjanit, autorët lidhën rojen

    Shpërthim në HEC-in e Gjegjanit, autorët lidhën rojen

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar orët e vona të mbrëmjes së djeshme në hidrocetralin e Gjegjanit në Pukë. Fatmirësisht përveç dëmeve të shumta materiale, nuk janë shkaktuar viktima në

Lexo me Shume

Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

    Pukë, përplaset furgoni me nxënës, 4 të plagosur

Katër nxënës kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në aksin Pukë-Qelëz. Mësohet se furgoni që i transportonte është përplasur me një fuoristradë,

Lexo me Shume