Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Puerto Rico"

26-vjeçari, pjesë e funeralit të tij

    26-vjeçari, pjesë e funeralit të tij

Damaris Marin është një balsamosës i agjencisë funerale “Marin Funeral Home” në Porto Riko dhe për familjen Diaz Beato tashmë është një njeri i nderuar. Ai ka përmbushur dëshirën e

Lexo me Shume