Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "PSG"

Zlatan Ibrahimoviç: Nga PSG-ja më mungon veç… paga!

    Zlatan Ibrahimoviç: Nga PSG-ja më mungon veç… paga!

Zlatan Ibrahimoviç nuk zhgënjen asnjëherë në deklaratat e tij; gjithmonë i sinqertë dhe… mendjemadh! Pyetjes së “SRF” se çfarë i mungon më shumë nga Paris Saint Germain, ai i është përgjigjur:

Lexo me Shume

Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

    Manchester United në dilemë: Van Gaal apo Jose Mourinho?

Jose Mourinho do të marrë drejtimin e Manchester United vetëm nëse trajneri aktual Louis Van Gaal shkarkohet këtë verë. Të paktën kështu raporton “Sky”… Sipas informacioneve, drejtues të “Djajve të

Lexo me Shume

Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

    Mourinho dhe efekti i tij domino: Blanc, Zidane, Allegri e Mançini, pjesë e lojës

E kujt mund t’i kishte shkuar në mendje se një skuadër do t’i thoshte ‘jo” Jose Mourinhos? Drejtues të Manchester United kanë vlerësuar se është më mirë që në sezonin

Lexo me Shume