Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Provokim"

Ndeshja Rumani-Shqipëri, tifozi serb provokon mes shqiptarëve

    Ndeshja Rumani-Shqipëri, tifozi serb provokon mes shqiptarëve

Goli i parë i shënuar dje në përballjen me Rumaninë, do i ketë tërbuar serbët, referuar edhe gjestit të një tifozi serb ende pa nisur ndeshja, pa u arritur fitorja.

Lexo me Shume