Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "protestat"

Vazhdojnë protestat te liqeni. Rama- Basha, “luftë” në rrjete sociale

    Vazhdojnë protestat te liqeni. Rama- Basha, “luftë” në rrjete sociale

Protesta të ashpra po zhvillohen aktualisht në zonën e liqenit në Tiranë. Qindra protestues janë mbledhur sërish dhe kanë tentuar të hyjnë brenda territorit të rrethuar nga bashkia për ndërtimin

Lexo me Shume