Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prostituta"

“Mustang”, lirohen prostitutat, lihen në burg tutorët

    “Mustang”, lirohen prostitutat, lihen në burg tutorët

Gjykata ka dhënë sot masat e sigurisë për personat e ndaluar në kuadër të operacionit të koduar “Mustang”. Gjakata vendosi masën e sigurisë “arrest me burg” për tre tutorët dhe

Lexo me Shume