Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prostitucion"

“Shfrytëzim prostitucioni”, kapet një shtetas i shpallur në kërkim

    “Shfrytëzim prostitucioni”, kapet një shtetas i shpallur në kërkim

Nga Anduena Llabani Kapet një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Shfrytëzim të prostitucionit në rrethana rënduese”. Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr. 3 kanë bërë të mundur

Lexo me Shume

Shfrytëzonte dy të reja për ushtrim prostitucioni, pranga 50-vjeçarit në Tiranë

    Shfrytëzonte dy të reja për ushtrim prostitucioni, pranga 50-vjeçarit në Tiranë

Nga Anduena Llabani Specialistët e Seksionit për Trafiqet e Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: • Lulëzim Zela, 50 vjeç, banues në Tiranë.

Lexo me Shume

Dhunonin dhe shfrytëzonin seksualisht 14-vjeçaren, arrestohen motër e vëlla në Durrës

    Dhunonin dhe shfrytëzonin seksualisht 14-vjeçaren, arrestohen motër e vëlla në Durrës

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative dhe pas një pune hetimore të mirorganizuar, kanë

Lexo me Shume

Prostitucioni në Belgjikë, Krimet e Rënda konfiskojnë llogarinë bankare prej 850,000 eurosh

    Prostitucioni në Belgjikë, Krimet e Rënda konfiskojnë llogarinë bankare prej 850,000 eurosh

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfiskuar llogarinë bankare prej 850 mijë eurosh të shtetases Rovena Kalemi, pasi është provuar se janë përftuar nga trafiku i qenieve njerëzore. Burime zyrtare

Lexo me Shume