Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prostitucion virtual"

Prostitucion virtual në Tiranë, ja ku ndodhen disa prej studiove. Vajzat shantazhohen në rast se duan të largohen

    Prostitucion virtual në Tiranë, ja ku ndodhen disa prej studiove. Vajzat shantazhohen në rast se duan të largohen

Disa studio që funksionojnë në Shqipëri, mundësojnë punësim të vajzave, të cilar përmes chatit përmbushin favoret seksuale të klientëve të huaj. Emisioni investigativ “Fiks Fare” ka zbuluar këto studio të

Lexo me Shume