Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Propozim"

Rama për reformën në drejtësi: Propozimi im serioz, PD të gjejë formulën

    Rama për reformën në drejtësi: Propozimi im serioz, PD të gjejë formulën

Në një bashkëbisedim me studentët e Juridikut, kryeministri Edi Rama tha se do të vijojë t’i qëndrojë propozimit që iu bë opozitës, duke theksuar se do miratojë çdo propozim që

Lexo me Shume

PD refuzon propozimin amerikan, kërkon përjashtimin e ndërkombëtarëve nga vetingu

    PD refuzon propozimin amerikan, kërkon përjashtimin e ndërkombëtarëve nga vetingu

Partia Demokratike ka vendosur t’i thotë “Jo” propozimit amerikan për reformën në drejtësi dhe ka dorëzuar një propozim të ri. Përmes saj kërkohet përjashtimi i ndërkombëtarëve nga vetingu. Mbledhja e Grupit

Lexo me Shume

Kodheli propozon: “Dekorata e Artë e Shqiponjës” pas vdekjes, pilotëve Delia dhe Hoxha

    Kodheli propozon: “Dekorata e Artë e Shqiponjës” pas vdekjes, pilotëve Delia dhe Hoxha

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, i ka propozuar Presidentit të Republikës, dhënien e “Dekoratës së Artë të Shqiponjës” (pas vdekjes) kapitenit Floran Delia dhe togerit Donald Hoxha, me motivacionin: “Për

Lexo me Shume