Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Propagande"

(VIDEO) “Ditë të errëta” për Europën, ISIS paralajmëron sulme të reja në Londër, Berlin, Romë

    (VIDEO) “Ditë të errëta” për Europën, ISIS paralajmëron sulme të reja në Londër, Berlin, Romë

Mbështetësit e ISIS-it kanë realizuar një video të re kërcënuese, ku paralajmërojnë sulme të reja në Londër, Berlin dhe Romë. Videoja e titulluar “Luftoni ata, Allah i dënon ata me

Lexo me Shume