Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Promovim"

Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

    Ministri Koka zgjedh aventurën, pushon dhe promovon

Ministri i Mjedisit Lefter Koka preferoi lumin për të kaluar fundjavën bashkë me familjen e tij. Pushim dhe promovim i kanionit të Osumit në Skrapar, nën shoqërinë e guidës profesionale

Lexo me Shume

Promovohet libri në nder të publicistit Ardian Klosi, familjes i dorëzohet edhe një çmim

    Promovohet libri në nder të publicistit Ardian Klosi, familjes i dorëzohet edhe një çmim

Në nderim të publicistit Ardian Klosi është promovuar pasditen e sotme në COD (Qendra për Hapje e Dialog në Kryeministri), libri “Për Ardian Klosin, gjermanin nga Shqipëria”. Libri është një botim

Lexo me Shume

Promovimi i letërsisë vendase, hapet për herë të parë fondi për përkthimin e veprave shqipe në gjuhë të huaj

    Promovimi i letërsisë vendase, hapet për herë të parë fondi për përkthimin e veprave shqipe në gjuhë të huaj

Me qëllim promovimin e letërsisë shqipe, Ministria e Kulturës ka hapur për herë të parë fondin për përkthimin e veprave letrare shqipe në gjuhë të huaj. Kjo vjen në kuadër

Lexo me Shume