Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prokurori"

Reagon prokurori Braho: Oficeri përdori emrin tim, s’kam lidhje me 18.000€

    Reagon prokurori Braho: Oficeri përdori emrin tim, s’kam lidhje me 18.000€

Prokurori i Prokurorisë së Tiranës, Ardian Braho, ka reaguar pas video-skandalit ku një oficer i policisë gjyqësore shfaqej duke marrë 18 mijë euro ryshfet për prokurorin. Në fjalën e tij,

Lexo me Shume

Prokurori belg: Celula terroriste e Brukselit synonte sërish Francën

    Prokurori belg: Celula terroriste e Brukselit synonte sërish Francën

Xhihadistët përgjegjës të sulmeve në Bruksel mësohet se synonin sërish të sulmonin Francën pas sulmeve në Paris më 13 nëntor. Sipas informatave të prokurorit federal belg, planet e tyre ndryshuan

Lexo me Shume

Llalla për VOA-n: Zyrtarët me pasuri e orë të shtrenjta s’do të thotë se janë të korruptuar

    Llalla për VOA-n: Zyrtarët me pasuri e orë të shtrenjta s’do të thotë se janë të korruptuar

Kryeprokurori Adriatik Llalla deklaroi se lajmet që qarkullojnë nëpër media për vizitën e tij në SHBA janë spekulative. Në intervistën për “Zërin e Amerikës”, ai shpjegoi se është anëtar i

Lexo me Shume