Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Projekti"

Rama për stadiumin: Qentë le të lehin, karvani të ecë përpara!

    Rama për stadiumin: Qentë le të lehin, karvani të ecë përpara!

Mëngjesin e ditës së sotme, kryeministri Edi Rama ka postuar në rrjetin social “Facebook” dy fotografi të projektit të stadiumit, i cili është shoqëruar me akuza të opozitës dhe përgënjeshtrime

Lexo me Shume

Veliaj për sheshin “Skënderbej”: Brenda javës hapet një pjesë e Unazës

    Veliaj për sheshin “Skënderbej”: Brenda javës hapet një pjesë e Unazës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar një takim konsultativ me banorët për projektin e sheshit “Skënderbej”. Ai theksoi se Bashkia e Tiranës synon investimin për më shumë

Lexo me Shume

Projekti i Unazës së Vogël në Tiranë, nis prishja e ndërtimeve

    Projekti i Unazës së Vogël në Tiranë, nis prishja e ndërtimeve

Projekti i Unazës së Vogël në kryeqytet ka nisur me prishjen e ndërtimeve që preken nga ky projekt. Konkretisht, pas vendimit të Këshillit të Ministrave “Për shpronësimin për interes publik,

Lexo me Shume