Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Progres"

Nishani takon kreun e Bundestagut: Vetëm progresi siguron hapjen e negociatave

    Nishani takon kreun e Bundestagut: Vetëm progresi siguron hapjen e negociatave

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, ka zhvilluar një takim kokë më kokë me Presidentin e parlamentit të Gjermanisë, Norbert Lammert, i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në

Lexo me Shume