Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Program"

Pezullohet stërvitja e Kombëtares Shqiptare në stadiumin e Lionit

    Pezullohet stërvitja e Kombëtares Shqiptare në stadiumin e Lionit

Një ditë përpara zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Rumani, Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë me dije se stërvitja e Kombëtares nuk do të zhvillohet në stadiumin e Lionit, por në kompleksin

Lexo me Shume

Tinder bën një ndryshim që do të shkaktojë pakënaqësi tek adoleshentët

    Tinder bën një ndryshim që do të shkaktojë pakënaqësi tek adoleshentët

Aplikacioni më i vizituar nga adoleshentët, Tinder, sapo ka bërë një ndryshim që nuk do të lërë shije të mirë te këta të fundit. Duke filluar nga java tjetër, çdo

Lexo me Shume

“Euro 2016”, FSHF publikon axhendën e Kombëtares

    “Euro 2016”, FSHF publikon axhendën e Kombëtares

Federata Shqiptare e Futbollit së bashku me trajnerin e kuqezinjve kanë publikuar axhendën e Kombëtares Shqiptare gjatë periudhës së përgatitjeve dhe gjatë zhvillimit të “Euro 2016”. Në bazë të një plani

Lexo me Shume

Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

    Programet për nxitjen e punësimit, 8 prilli – afati i fundit për aplikimet

Bizneset dhe individët që duan të përfitojnë nga rogrami për Nxitjen e Punësimit kanë afat deri më 8 prill për të aplikuar. Burime zyrtare të Shërbimit Kombëtar të Punësimit bëjnë

Lexo me Shume