Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "produkte mishi"

(Ekskluzive) Masat e marra nga AKU për rastin e salmonelës në resortin “Stela”

    (Ekskluzive) Masat e marra nga AKU për rastin e salmonelës në resortin “Stela”

Referuar burimeve të brendshme, Blitz.al bëri me dije një ditë më parë se sasia e salsiçeve me salmonelë të bllokuara në fundjavë u gjet gjatë kontrollit të ushtruar në resortin

Lexo me Shume