Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "procesverbal"

Zbardhet procesverbali i së hënës, ja për çfarë u ra dakord

    Zbardhet procesverbali i së hënës, ja për çfarë u ra dakord

Procesverbali zyrtar i mbledhjes të së hënës duket se hedh poshtë pretendimet e Partisë Demokratike se çështja e votimit për katër institucionet e drejtësisë është dakordësuar nga grupi negociator i

Lexo me Shume