Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Procedim"

Aksioni kundër paligjshmërisë, 22 të arrestuar në një javë

    Aksioni kundër paligjshmërisë, 22 të arrestuar në një javë

Strukturat e Policisë së Shtetit kanë vijuar edhe gjatë javës që lamë pas aksionin kundër paligjshmërisë, konkretisht në parandalimin dhe goditjen e vjedhjes së energjisë elektrike, ndërtimeve të paligjshme, prerjen

Lexo me Shume