Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prive"

(Video) Sandalet “lënë në baltë” Encën. Bie në skenë!

    (Video) Sandalet “lënë në baltë” Encën. Bie në skenë!

Ajo kërkon të shfaqet gjithnjë perfekte dhe të ruajë një imazh “të paprekshëm” kudo nëpër intervistat e saj apo edhe në videoklipet e këngëve. Por ka raste kur një gjë

Lexo me Shume