Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "prinder"

Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

    Burg infermieres që rrëmbeu foshnjën 19 vjet më parë, vajza: Ajo është nëna ime

Një gjykatë në Afrikën e Jugut ka dënuar me 10 vjet burg një infermiere, e cila 19 vjet më parë rrëmbeu një foshnje për ta rritur si fëmijën e saj.

Lexo me Shume

10 pyetjet e fëmijëve që i vendosin prindërit në vështirësi

10 pyetjet e fëmijëve që i vendosin prindërit në vështirësi

  Fëmijët e shohin botën ndryshe nga ne dhe asgjë e askush nuk u shpëton syve të tyre. Kjo e zgjon kureshtjen e tyre deri në limite, duke pyetur pothuajse

Lexo me Shume

Gabimet që prindërit duhet të shmangin nëse duan të rrisin fëmijë të shëndetshëm

    Gabimet që prindërit duhet të shmangin nëse duan të rrisin fëmijë të shëndetshëm

Dr. Tim Elmore, ekspert mbi karrierën dhe autori i bestsellerëve psikologjikë ka zbuluar disa gabime në sjelljet e prindërve teksa rrisin fëmijët e tyre, duke u reduktuar vetëbesimin që në

Lexo me Shume

(Video) Prindërit provojnë ushqimin që u jepet fëmijëve në shkolla. Ndiqni reagimin!

    (Video) Prindërit provojnë ushqimin që u jepet fëmijëve në shkolla. Ndiqni reagimin!

Jo rrallë herë fëmijët ankohen se nuk dëshirojnë ta konsumojnë ushqimin që u serviret në mensat e shkollave të tyre përkatëse, sepse ky i fundit nuk i plotëson aspak dëshirat

Lexo me Shume