Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Princi Harry"

Përse ka lotuar Mbretëresha Elizabeth?

    Përse ka lotuar Mbretëresha Elizabeth?

Mbretëresha Elizabeth rrallë herë ndodh të emocionohet në publik e një moment i tillë ka ndodhur ditën e martë gjatë një  përkujtimi për ushtarët e rënë në luftë. Mbretëresha ka

Lexo me Shume