Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Princeshe Diana"

Një rikonstruksion miliona dollarësh për ishullin ku prehet princesha Diana

Një rikonstruksion miliona dollarësh për ishullin ku prehet princesha Diana

Që prej 6 shtatorit të vitit 1997, ishulli ku prehet princesha Diana nuk ka pësuar asnjë rikonstruktim serioz. Për këtë, vëllai i princeshës Dianës, Charles dhe gruaja e tij Karen,

Lexo me Shume