Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Princesha Kate"

“Plasin” debatet në Britani! Ja ç’ka bërë princi William…

    “Plasin” debatet në Britani! Ja ç’ka bërë princi William…

Atë që ka bërë princi William këtë fundjavë që sapo kaloi nuk e rastisim shpesh në marrëdhëniet e çifteve apo në marrëdhëniet me ish-ët! Princi ishte prezent në dasmën e

Lexo me Shume