Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Primavera"

Rei Manaj i shpreh dashurinë Interit

    Rei Manaj i shpreh dashurinë Interit

Fitorja e Interit kundër Juventusit në finalen e Kupës së Italisë për të rinj javën e kaluar, pa si protagonist shqiptarin Rei Manaj. Në një intervistë të dhënë për “Inter

Lexo me Shume