Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Prift"

Bleona Qereti martohet me një prift

    Bleona Qereti martohet me një prift

Në puntatën e sotme të “Your face sounds familiar”, këngëtarja Bleona Qereti bëri të ditur disa detaje lidhur me angazhimin e saj më të fundit në një film në Holliwood. Gjatë

Lexo me Shume