Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Presidenti i Republikes"

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Ka qenë një ditë vlerësimesh kjo e sotmja për Presidentin e Republikës, zotin Bujar Nishani, i cili ka pritur në ambientet e Presidencës personalitete të ndryshme të artit e të

Lexo me Shume