Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Presidenca"

Zjarr në godinën e Presidencës, shkak një shkëndijë elektrike

    Zjarr në godinën e Presidencës, shkak një shkëndijë elektrike

Një vatër zjarri është shënuar mbrëmjen e sotme në godinën e Presidencës. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se flakët e zjarrit kanë përfshirë disa objekte që ndodheshin në zyrë.

Lexo me Shume

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Presidenti Nishani dekoron dy aktoret më të dashura për fëmijët, me titullin “Mjeshtër i madh”

Ka qenë një ditë vlerësimesh kjo e sotmja për Presidentin e Republikës, zotin Bujar Nishani, i cili ka pritur në ambientet e Presidencës personalitete të ndryshme të artit e të

Lexo me Shume