Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Presheva"

Një tjetër viktimë shqiptare nga sulmi në Mynih, 6 shqiptarë rezultojnë të zhdukur

    Një tjetër viktimë shqiptare nga sulmi në Mynih, 6 shqiptarë rezultojnë të zhdukur

Numri i viktimave shqiptare nga sulmi në Mynih ka shkuar në katër. Agjencia e lajmeve “Presheva jonë” bën me dije se ka ndërruar jetë një 14-vjeçar nga Lugina e Preshevës

Lexo me Shume