Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Premtime"

Fitorja ndaj Rumanisë, Rama u premton pasaporta biometrike lojtarëve të Kombëtares

    Fitorja ndaj Rumanisë, Rama u premton pasaporta biometrike lojtarëve të Kombëtares

Pas përfundimit të ndeshjes me Rumaninë, ku Kombëtarja shqiptare shënoi golin e parë dhe fitoi ndeshjen e parë në “Euro 2016”, kryeministri Rama u ka bërë një premtim kuqezinjve. Teksa

Lexo me Shume

Pushimi i “21 Janarit”, Tahiri: Sqarim procedural, qëndrimi ynë mbetet i njëjtë

    Pushimi i “21 Janarit”, Tahiri: Sqarim procedural, qëndrimi ynë mbetet i njëjtë

Vetëm pak ditë pas vendimit të Gjykatës së Lartë e cila rrëzoi rekursin e Prokurorisë për dosjen e “21 Janarit”, vendim që mbyll një ndër proceset më të debatuara në

Lexo me Shume