Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "preference"

Studim: Burrat me mjekër, të duhurit për marrëdhënie afatgjata

    Studim: Burrat me mjekër, të duhurit për marrëdhënie afatgjata

Nga një studim i zhvilluar së fundmi rezulton se burrat me mjekër cilësohen si të duhurit për marrëdhënie afatgjata, ndërsa ata që nuk mbajnë mjekër si meshkujt të predispozuar për

Lexo me Shume

Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

    Klipi “Up & UP” i Coldplay çmend publikun!

Vetëm një ditë pas publikimit të klipit më të ri “Up & Up”, këngëtari lider i Coldplay,  Chris Martin, e ka vlerësuar videoklipin si ndër më të mirët të realizuar

Lexo me Shume