Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "predikues"

Mbante parullën kundër homoseksualëve: “Ju meritoni të përdhunoheni”. Goditet me shkop bejsbolli

Mbante parullën kundër homoseksualëve: “Ju meritoni të përdhunoheni”. Goditet me shkop bejsbolli

Herën tjetër që do të mundoheni të shprehni hapur dhe të impononi mendimin tuaj kundër fenomeneve si homoseksualiteti, mendohuni dy herë. Dean Saxton, predikues në Arizona të SHBA-së, është goditur

Lexo me Shume