Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Precedent penal"

Gjendet një i ekzekutuar në Elbasan, ishte me precedent penal

    Gjendet një i ekzekutuar në Elbasan, ishte me precedent penal

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e ditës së sotme në lagjen “28 Nëntori” të Elbasanit. Ai u gjet i vrarë brenda ambienteve të një lokali dhe dyshohet se

Lexo me Shume