Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "Pratyusha Banerjee"

I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç

    I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç

Keni menduar ndonjëherë se deri ku mund të shkojë fiksimi pas një personazhi të famshëm? Epo, ky fiksim mund të shkojë përtej imagjinatës suaj. Kështu ka ndodhur edhe me Madhu

Lexo me Shume