Blitz | Kliko dhe Informohu

Tag "pranga"

Arrestohet 23-vjeçarja, u vuri zjarrin 4 makinave

    Arrestohet 23-vjeçarja, u vuri zjarrin 4 makinave

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në rrugën “Kokonozi” është kapur prej kamerave te sigurisë dhe është identifikuar një vajzë e moshës 23-vjeçare, e cila u ka vënë

Lexo me Shume

7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

    7 persona në pranga, shkatërrohet banda e drogës

Katër shqipëtarë nga Shqipëria dhe tre nga Kosova  janë vënë në pranga në Prishtinë, pasi janë kapur me një sasi lëndë narkotike. Operacioni policor është zhvilluar një ditë më parë

Lexo me Shume